Odkryj tradycyjne imiona słowiańskie

Księgarnia Imion słowiańskich: Wiesław, czyli mroki średniowiecza, Maciej Kisiel

W 2013 roku Wydawnictwo Triglav wydało album, który prezentujemy w Księgarni Imion słowiańskich:

Wiesław, czyli mroki średniowiecza

Maciej Kisiel – rysownik

Oprawa: twarda

Format: A4

Liczba stron: 44

Kolorowych stron: 44

Ilustracje: tak

Szczecin 2013

Wydawnictwo Triglav

Rekonstrukcja historyczna to śmiertelnie poważna sprawa – ale tylko na trzeźwo. Wiesław na całe szczęście ma poczucie humoru i kufelek pełen pomysłów. Twierdzi, że ta kreska go pogrubia, ale wszyscy wiedzą, że o słusznej linii woja decyduje dobry bigos.

„Wiesław, czyli mroki średniowiecza” to pierwszy komiks o odtwórcach historycznych. Obnaża całą prawdę (z elementami cenzury) o życiu ludzi z pasją do wojaczki i dawnych zwyczajów. Zbiór przygód słowiańskiej rodziny Wiesława bawi od starożytności aż po trudny i niezrozumiały XXI wiek.

Kim jest autor? Maciej Kisiel to woj z krwi, kości i zarostu. Chociaż na co dzień nie płacą mu za grabienie wiosek, łączy swoją pasję z życiem zawodowym. Rysuje, pisze i czasami zmyśla.

W internecie z łatwością znajdziecie stronę Wiesław, czyli Mroki Średniowiecza na Facebooku. Zaprezentowane tam rysunki w kompleksowej, jak i papierowej, umilającej czas formule znajdziecie w formie książkowej w naszej ofercie.

Cena: 40,00 zł

Cena: 28,00 zł

Wszystkich zainteresowanych zakupem powyższej publikacji zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem Facebooka, mailowo,  bądź telefonicznie.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.